); ga('send', 'pageview');

Tanıtım Videosu Çekimi

Kurumsal tanıtım videosu çekimi ve prodüksiyonu konusunda profesyonel destek almak çok önemlidir. Çünkü kurumsal tanıtım filmi çekimi günümüzde rakipleriniz ile aranızdaki kalite, marka bilinirliği ve satış farkını belirleyen önemli bir faktördür. İnternet kullanıcılarına video içerikler ile ulaşmak çok daha kolaydır çünkü video içerik tüketimi çok hızlıdır. Çoğumuz okumak yerine artık
video seyretmeyi tercih etmekteyiz. Tanıtım videonuz ne kadar kaliteli ise markanıza güven ve marka yada ürününüzün akılda kalıcılığı o kadar fazla olmaktadır.

Tanıtım filmi (videosu) hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

0212 2760607
info@ftastudyo.com

Kurumsal tanıtım videosu çekimi hazırlanması aşamalarında neler yapıyoruz?

Kurumsal tanıtım videosu çekimi hizmetlerimiz profesyonel çözümler sunuyor. Bize tanıtım filmi istiyorum mesajınızı telefon yada mail ile ulaştıktan sonra arkadaşlarımız sizleri arıyor ve süreç başlıyor. Sizlerden nasıl bir tanıtım videosu istediğinizi, bu tanıtım vidosunun kimlere hitap edeceğinizi yani hedef kitlesini, filmin amacını, neleri anlatmamız gerektiğini, tanıtım filmini izleyen kişi ve kurumlarda videonuzun nasıl bir etki bırakmasını istediğinizi, şirketinizin kurumsal kimliğini sizlerden detaylı bir şekilde öğreniyoruz.

Sizi dinledikten ve anladıktan sonra tantım filminiz için çalışmaya başlıyor ve projelendiriyoruz. Olabilecek tüm alternatifleri sizlere sunuyoruz. Hedefimiz en kısa sürede, en kaliteli şekilde, sizi yormadan yani en iyi tanıtım filmini size sunabilmek oluyor. Dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biri de tanıtım videosunu izleyecek kitleye en kısa sürede ve sıkmadan şirketinizi, sitenizi veya ürününüzü en iyi şekilde anlatabilmek oluyor.

Bu süreçte hedef kitlenize mesajınız sadece senaryo ve fikir ile değil kullandığımız görsel dil ile de iletiyoruz. Yani prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarındaki görsel tasarımlar, ses  ve müzik prodüksiyon çalışmaları da tamamen hedef kitleye göre tasarlanıyor. Ekibimize çalışan yönetmenler, görsel yönetmenler, metin yazarları, videographer’ler, kreatif direktörler, art direktörler, grafikerler, ses tasarımcıları, ses mühendisleri ve kompozitörlerden oluşan deneyimli ve dinamik ekibiyle üst düzey stüdyolarında tamamen başarı odaklı, nitelikli tanıtım filmleri tasarlar.

Marka ya da ürün hikayenizi senaryolaştırmak, çekim, animasyon, seslendirme ve kurgu.

Tanıtım filmi hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

0212 2760607
info@ftastudyo.com

Tanıtım Videosu Türleri

Kurumsal tanıtım videosu, ( firma tanıtım filmi, şirket tanıtım filmi)

Ürün tanıtım filmi / Ürün tanıtım videosu,

Hizmet tanıtım filmi / Hizmet tanıtım videosu,

Mekan tanıtım filmi / Mekan tanıtım videosu,

Kitap tanıtım filmi /Kitap tanıtım videosu,

Web sitesi tanıtım filmi / Web sitesi tanıtım videosu

Etkinlik tanıtım videoları gibi tanıtım videosu türleri bulunmaktadır.

Günümüzde eğer bir projeniz varsa bir keliteli, yaratıcı ve estetik  bir tanıtım videosu hazırlanması projenize değer katacatacaktır. Markanızın güvenililirliği, kalıcılığı iyi bir tanıtım filmi satışlarınızı artırmakta rol oynayacaktır.

Reklam filmi, kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım videosu, animasyon filmler, hizmet videoları gibi prodüksiyonun özenle kullanılmasını gerektiren konularda kreatif, farklı ve kaliteli çözümü kendi içimizde çözebilecek deneyimli eleman, makine, set ve stüdyoya sahibiz.

Kısa Tanıtım Filmi

Kısa tanıtım filmi, 0-1 dk arasında hazırlanan tanıtım filmlerine denilmektedir. İşin içeriğine bağlı olmakla birlikte, son zamanlarda kısa tanıtım filmi markaların tercih ettiği tanıtım videoları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi kısa tanıtım filminin izleyiciyi sıkmamasıdır. Siz de hedef kitlenize göre projelendirilmiş kısa tanıtım filmlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, teklif al butonundan hemen teklif isteyebilirsiniz.

FTA STÜDYO TANITIM FİLMLERİNDE NERELERDE HİZMET VERİYOR?

İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine Almanya, Hollanda, İspanya, İtalya gibi Avrupa ülkelerine hizmet sunuyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi Prodüksiyonu İş Akışı:

• Hedef Kitle Analizi
• Konsept Geliştirme
• Senaryo Yazımı
• Story Board Oluşturma
• Profesyonel Çekim
• Havadan Görüntüleme
• Grafik Tasarım
• 2D&3D Animasyon
• Müzik Prodüksiyonu
• Profesyonel Seslendirme
• Kurgu/Montaj

İsteğe bağlı olarak;

• SEO ve Yayın Desteği
• Adwords ve Sosyal medya yönetim desteği.

TANITIM VİDEOSU ÇEKİMİ ÖRNEKLERİ

YENİ FABRİKANIZI TANITIM VİDEOSUNDA HARİKA GÖSTERMENİN 16 YOLU

1
Merhaba
Sorularınız ve teklif için burdayız.
Powered by