); ga('send', 'pageview');

8 yıldır sizlere hizmet sunan FTA Stüdyo ile şeffaf bir süreç yürütebilir, ihtiyacınız olan en iyi kaliteyi elde edebilirsiniz. Tanıtım filmi çekim adımları ürün, hizmet, mekan, kitap, fabrika, şirket tanıtım  videoları çekimleri için geçirlidir.

Bize telefon mail yada sitemiz üzerinden teklif al başvuru formu yada online chat ile yazışarak ulaşabilirsiniz.
İsteğiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz size 1 saat içinde ulaşır, gerekli brief’i aldıktan sonra size 24 saat içinde teklifinizi iletirler. İstediğiniz takdirde ofisinizde yada ofisimizde de sizi yüz yüze dinleyebilir ve teklifinizi hazırlayabiliriz.

Teklif onaylandıktan sonra  sizin için konsept, senaryo ve seslendirme metin alternatifleri oluştururuz.
Tanıtımı yapılacak olan ürününüzü, hizmetinizi, eserinizi, mekanınızı, markanızı, mekanınızı yada şirketinizi çok iyi inceleyerek ve anlayarak alternatifli video konseptleri, senaryo ve seslendirme metinleri oluştururuz. Tüm sürecinizi sadece proje yöneticiniz ile muhatap olarak tamamlayabilirsiniz.

Seçiminiz doğrultusunda kullanılacak imajları ve/veya videoları belirleriz
Tanıtım filmi çekim adımlarında üçüncü şamaya geldik bile. Konsept ve senaryo seçiminiz doğrultusunda eğer video çekimi yapılacak ise çekimi yapılacak ürün, mekan yada hizmetleri inceleyerek teknik ekip ve ekipmanı belirleriz. Çekimizi gerçekleştiririz. Eğer stok görüntüler ile ilerleyecek isek videolarınızı seçeriz. Eğer infografik yada animasyon video yapacak isek imajları, karakterleri ve mekanları çalışarak sizinle ortak bir seçim yaparız.

Metnin okunması veya müziğin seçilmesi ile post prodüksiyona başlarız
Kreatif ve teknik ekibimiz ile çekimlerinizi yaptıktan sonra kurgu ve animasyon süreci başlar. Eğer dış ses var ise sesin okunması ve müzik seçimi ile kurguya gireriz.

Yazı animasyonları ve renk düzenlemesi

Video ve ses postu kadar yeni fontlar ile oluşturulmuş modern animasyonlar videonuzun şıklığını ve kalitesini artırmaktadır. Bu sebeple de çok önemlidir. Ayrıca videonuzun profesyonel renk düzenlemesi  ile işlenmesi de inanılmaz farklar oluşturmaktadır. İleri düzey kurgu teknikleri ile videonuz son haline hızlı ve kaliteden ödün vermeden getirilir.

1
Merhaba
Sorularınız ve teklif için burdayız.
Powered by