); ga('send', 'pageview');

PAZARLAMA VİDEOLARI ÇEKİMİ

Pazarlama Fikirlerini Videoya Dönüştürme

FİLM VİDEODİJİTAL VİDEOANİMASYON VİDEORÖPORTAJ VİDEO
ÖrnekleriExplainer örnekleriÖrnekleriÖrnekleri

BİZ KİMİZ – TAM HİZMET VİDEO ŞİRKETİ

FTA video, hedef müşterilerinizi, videonuzun ilk anından en son saniyesine kadar videonuzda tutmak için tasarlanmış güçlü ve etkileyici videolar üreten dünya standartlarında bir video pazarlama şirketidir.

Ön prodüksiyon, görüntü çekimi veya stoklar ile görüntü oluşturmaktan başlayarak, stüdyodan post prodüksiyona kadar tam bir video hizmeti sunuyoruz. Bunu  da sizin için dünyanın herhangi bir yerinde yapabiliyoruz.

VİDEO ÜRETİM HİZMETLERİ

Rakiplerinizi yenmeniz ve seçtiğiniz iş sektörüne hükmetmeniz için tasarlanmış eksiksiz bir “pazarlama videosu prodüksiyonu” hizmeti sunuyoruz:

   
PAZAR ARAŞTIRMASI
KONSEPT GELİŞTİRME
PAZARLAMA HATTI
ÖĞRENCİ ÖYKÜSÜ
ÇEKİM PLANLAMASI
KONUM FİLMİ
POST PRODÜKSİYON
VİDEO DÜZENLEME
HAREKET GRAFİKLERİ
2D ve 3D ANİMASYON
PROJE YÖNETİMİ
POST PRODÜKSİYON
MÜZİK & SES DÜZENLEME
BİLGİ VE ARTWORK TASARIMI
DÖKÜM & TALENT
4K, 1080 HD VE MOBİL / HÜCRE TESLİMATI

Bugüne kadar dünya çapında 260’dan fazla şirket ve kuruluş için pazarlama videoları hazırladık.

PAZARLAMA VİDEO TİPLERİ

Pazarlama videolarının hepsinin ortak bir yönü vardır – B2B sözleşmeleri için uygun olan yumuşak tonda – soft görüntüler ile söyleme-satma yaklaşımı ya da web sayfanızdan anında satış sorguları üretmek için tasarlanmış 60 saniyelik satış ve farkındalık arttırmayı hedefleyen videolar.

ÜRETTİĞİMİZ 20 ANA PAZARLAMA VİDEOSU TÜRÜ

*PROMOSYONEL VİDEOLAR
*GÜÇLENDİRME DEĞİŞİM VİDEOLARI
*WEB VİDEOLARI
*KURUMSAL VİDEOLAR
*SATIŞ VİDEOLARI
*MARKA VİDEOLAR
*EXPLAINER VİDEOLARI
*CEO İLETİŞİM VİDEOLARI
*İŞLEM VİDEOLARI
*60 SN ANASAYFA VİDEOLARI
*KONFERANSLAR VE ETKİNLİK VİDEOLARI
*KAMU BİLGİLERİ VİDEOLAR
30 İKİNCİ WEB ADS
ÜRÜN VEYA SERVİS LANSMANI VİDEO
*İHALE SUNUMU VİDEOLARI
*ŞİRKET DEĞERLERİ VİDEOLARI
*TESTİMONIAL VİDEOLAR
*YABANCI DİL VİDEOLARI
*İŞ SUNUMU VİDEOLARI
*TEKNİK TANITIM VİDEOLARI
*FACEBOOK & SOSYAL MEDYA VİDEOLARI

SİZE ÖZEL SEKTÖRLER

FİNANSALSAĞLIKYAZILIMİNŞAATİMALAT

SİZİN MARKANIZ İÇİN DOĞRU GÖRÜNTÜLER

Video stiliniz, görüntülerin türüne bağlıdır. Örneğin, canlı çekimler ile filme alınmış karelerin kullanılıp kullanılmayacağına veya alternatif olarak, Shutterstock veya Fotolia gibi profesyonel bir görüntü arşivinden düşük maliyetli fotoğraf veya video klipleri kullanıp kullanmamaya karar vermeniz gerekebilir. Bizde mesaj stiliniz için doğru görüntüleri elde etmenize yardımcı olacak görüntü stokları için önemli miktarda yatırım yapıyoruz.

Görüntü tarzu, genellikle mevcut bütçeniz tarafından tanımlanan tanıtım videonuzun stilini tanımlamada önemli bir rol oynar.

İster yüksek ister düşük maliyetli olsun bizim yada sizin tarafınızdan filme alınmış yada animasyonla üretilmiş video türlerimiz mevcut.

SİZİN İÇİN KAYNAK GÖRÜNTÜLERİMİZ

*KONUM FİLMİ
*MEVCUT VİDEO VE FOTOĞRAFINIZI GERİ DÖNÜŞTÜRMEK
*STOK KÜTÜPHANEMİZ
*MEVCUT STILL FOTOĞRAFLARINIZ
*DİĞER KÜTÜPHANE STOKLARI
*İLÜSTRASYON & ARTWORK KÜTÜPHANE VE STOKLARI
*ÖZEL TASARLANMIŞ ILLUSTRATIONS & ARTWORK
*MEVCUT PAZARLAMA MALZEMELERİNİZ
*YER FOTOĞRAFINIZ
*SİZE ÖZEL ÇEKİMLERİMİZ

VİDEO STİLLERİ

Röportajlar, gösteriler, hikayeler, referanslar, greenbox’ta sunum yapanlar, drama, CEO veya gerçekte neler olduğunu öğrenmek isteyen  seyirciye göstermek istediklerinizi filme almak için idealdir. 

1, 2 veya daha fazla kamera, 4,5m mini jib, gopro, steadicam, timelapse, pro ışıklar, ultra geniş açı ve pro lensler, pro ses ve daha fazlası için tam ekipmanınız olmalı.

 
EXPLAINER VİDEO

Hikayeyi anlatmak için animasyonlu tasarım ve Infographics gibi simgeler, metinler ve sanat resimleri kullanarak, kitlenizle iletişim kurmak için görsel bir dil geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Animasyonlu karakterleri eşit derecede iyi kullanabilirsiniz. Bu video stili, hizmetler veya ofis / masa tabanlı organizasyonlar veya yeni, hayali bir yaklaşıma ihtiyaç duyan herkes için iyi çalışır.

DİJİTAL HİBİ VİDEO

Öykünüzü anlatmak için video görüntüleri ve fotoğrafların birleşiminin yanısıra tasarım resimleri, animasyon ve Infographics’nin bir karışımı ile düzenlenen tanıtım videolarıdır. Dijital hibrit video, en iyi grafik ve çekilmiş gerçek videoları harmanlar.

3D ANİMASYON VİDEO

3D animasyon, mesela bir inşaat projesinin inşa edildiğinde nasıl görüneceğini göstermenin en iyi yoludur. Yada bir makinenin bileşenlerini göstermek için veya ürünün içinde neler olup bittiğini anlatmak için ya da hikayeyi müşterinin kafasında gerçek yaşamda imiş gibi  görselleştirebilmesi için gereklidir.

KARAKTER ANİMASYONU

İnsanlar çizgi film sever. Karakterler; bir çöp adam, tıknaz bir South Park  karakteri, bir ikon karakter veya bir müşteriye ve yakınlarına gerçekten benzeyen karakterler, demografik olarak gerçeğe yakın planlanmış karakterlere kadar her şeyi kapsar.

SUNUCULAR, AKTÖRLER VE YEŞİL EKRAN

Hikayenizi anlatmak için tanınmış profesyonel yeteneklere sahip olmak her zaman işe yarar. Onları seçtikleri herhangi bir yerde filme alabilir ya da hayal gücünün tek sınırı olan greenbox stüdyoda filme çekebiliriz.

YABANCI DİL

Pazarlama videonuzun, Türkçe konuşulmayan bir pazar için yerelleştirilmesi gerekebilir. Basit alt bölümlerden % 100 yerelleştirmeye kadar kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Yerel ögeler, yerel seslendirme ile  videonuz, seçtiğiniz ülkede yerel olarak üretilmiş gibi görünüyor.