); ga('send', 'pageview');

OKUL, KOLEJ VE ÜNIVERSİTE TANITIM VİDEOSU

Okul tanıtım videosu ile okulunuzu özel yapan detayları gösterin. Eğitimin ve çocuğun mutluluğunun el ele nasıl ilerlediğini gösteren videolar bir okul için en özel videolardır.

Öğrencilere ve velilere göstermek için düzenlenen bu videolar personel, çocuklar ve ebeveynlerin “sadece akademik konularda değil, aynı zamanda kendilerini nasıl hissettiklerini anlattıkları ve okuldan bu detayları gösteren” videolardır.

OKULLARINIZ VE ÜNİVERSİTELERİNİZİN EŞSİZ RUHU

Okulunuz eşsiz. Bizim de amacımız bu eşsiz ruhu yakalamak. Sizi dinliyor ve öğreniyoruz. Öncelikle de sizi farklı kılan şeyleri iyice anlıyoruz. Daha sonra size harika bir video hazırlıyoruz. Okuluz öğrencilere ve ailelerine bu videoyu göstermekten gurur duyacak.

Bazen de okul tanıtım videosu iki şeyi göstermek için yapılır;
– Kozmopolit bir aday seçkisi
– Öğrencilerin kariyerlerini planlayabilen, geleceklerini inşa eden bir okul ve bu iki maddenin temin edildiğinden emin olan veliler.

FTA, NASIL OKUL TANITIM VİDEOSU TASARLAR?

FTA tarafından hazırlanan okul veya üniversite tanıtım videosu; davet etmek ve ikna etmek için tasarlanmıştır. Genç bir insan için gerçekten neler yapabileceğinizi, gerçekten ne sunduğunuzu ve gerçekten bunları nasıl önemsediğinizi gösteriyoruz.
Bize okulunuz hakkında onu özel kılan şeyi yazarak ve anlatarak bize bu videoyu tasarlama fırsatı verebilirsiniz.

BİR OKUL VEYA ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİ NERELERDE KULLANILABİLİR?

– Web sitenizde ve tanıtım yapacağınız web sitelerinde

– Sunumlar ile

– Tanıtım karşılama paketinizin bir parçası olarak

– Potansiyel öğrenciler, mevcut öğrenciler, ebeveynleri ve onların aileleri ile ilk bu videolar sayesinde tanışırsınız.

OKUL TANITIM VİDEOSUNA NELER DAHİL:

– Kısa bir video teaser

– Daha uzun bir video

– Okulunuzda veya üniversitede 2 günlük bir çekim

– Siz, meslektaşlarınız ve öğretmenleriniz, öğrenciler, ebeveynler, mezunlar – kameraya konuşurlar. Kendi ifadeleri ile sizi anlattıkları için olağanüstü gerçek ve etkileyici olur.

– Okul kurulu, spor salonu, müzik ve sanat odaları, ortak odalar, farklı yaş sınıfları, sosyal kulüpler, sosyalleşilen ortamlar, tiyatro-sinema veya konferans odaları, yemekhane varsa cafe ve kantinler, bilişim odaları, kütüphaneler dahil olmak üzere tüm binalarınız, sahalarınız ve tesislerinizin ustaca filme alınması.

– Yönetmen ve kamera operatörleri

– Gerektiğinde bir prompter.

– Gerçek 1080 HD veya 4K standardında; hareketli çekim için bir jimmy jib, steadicam, DJI Ronin M ve drone ile havadan çekim, pro mikrofonlar ile ses seti, uzman ışık seti ve ile birlikte eksiksiz bir aydınlatma içeren tam bir çekim kiti.

– Videonuzdaki segmentleri bağlamak için profesyonel seslendirme – erkek veya kadın –

– İsim ve önemli noktaları vurgulamak için animasyonlu başlıklar ve yazılar, ayrıca videonuzun tüm bölümlerini görsel olarak birbirine bağlamak için bir grafik teması.

– Yaşam, enerji ve his eklemek için çok kaliteli müzik.

– Size ve tesisinize güzellik katacak, çarpıcı bir görünüm ve hisler uyandıracak video post prodüksiyon.

Eğer ilk okul tanıtım videonuz ise okul olarak rehberlik ilkeniz çok önemlidir. Okul tanıtım videosu tamamen ilkeniz ile örtüşmelidir. Okulunuzu farklı ve özel kılan şeyi anlatmalısınız.
Profesyonel, yüksek kaliteli, kendine özgü bir okul videosu istiyorsanız, FTA Stüdyo olarak gerçekçi, rekabetçi bir maliyetle size sunuyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

BİZİ ARAYIN: 0212 276 06 07

BİZE YAZIN: info@ftastudyo.com

TEKLİF İSTEYİN: 1 saat içinde size dönelim;

(gerekli)

KAMUOYU BİLGİLENDİRME VİDEOLARI