); ga('send', 'pageview');

Firma Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi yada şirket tanıtım filmi olarak adlandırılabilir. Endüstri 4.0’a ilerlediğimiz, herşeyi internet üzerinden yapmaya başladığımız günlere geldik. Bir şirket iletişim strateji çalışmalarında artık muhakkak video tanıtımlarına yer vermelidir. Zamanı ve toplantıları verimli kullanmanın önemli yollarından biri de firma tanıtım filminizdir. Firma tanıtım filmleri sadece yüzyüze toplantılarda değil, o toplantıya giden yolu açarken de çok önemli başarılara imza atmaktadır. Daha siz gitmeden mail yol ile firmanızı şirket tanıtım filmini mail ile göndererek anlatmak, internet üzerinden global anlamda keşfedilmek ve beklenmedik iş birlikleri geliştirmek ve hedef kitlenizi etkilemek mümkündür.

Aynı zamanda firma tanıtım videosu dijtal platformlarda var olmanın  ve hedef kitlenizi en hızlı şekilde etkilenin birinci adımıdır. Bu sebeple şirketler iletişim planlarında muhakkak firma tanıtım videolarıne yer vermektedir.

Dijital platformada görünür olmak isteyen markalar firma yada şirket tanıtım filmi hazırlamayı veya firma tanıtım videosu çektirmeyi istiyor.

Her firma tanıtım filminin kaliteli olmasını zaten ön koşul olarak gören FTA Stüdyo, firmanın kurumsal kültürüne ve hedef kitlesine uygun olarak farklı, eğlenceli yada ciddi, üzerinde düşünülmüş ama muhakkak etkileyici şirket tanıtım videoları hazırlıyor. Hızlı olmayı seviyor.

Sizde firma tanıtım videosu hazırlamayı, şirket tanıtım video çekimi yaptırmayı planlıyorsanız FTA Stüdyo ile iletişime geçebilirsiniz.

0212 276 06 07

info@ftastudyo.com

FİRMA TANITIM FİLMİ ÖRNEKLERİ

 

Tanıtım Videosu Türleri

1
Merhaba
Sorularınız ve teklif için burdayız.
Powered by