); ga('send', 'pageview');

Etkinlik Video Çekimi

Etkinlik Video Çekimi Neden Önemlidir?

Etkinlik video çekimi, etkinlikler düzenleyen şirketlerin yada kişilerin gözbebeğidir. Bir sonraki işin referansıdır. Mesela fuar, seminer, kongre düzenliyorsanız bir sonraki işinizde çektirdiğiniz etkinlik tanıtım filmi sizin referansınızdır. Etkinliğin en çarpıcı anlarından hazırlanan etkinlik tanıtım klibi ise etkinliğe katılan katılmayan herkesi etkilemeye hazırdır. Kurum içi etkinlik videoları ise şirket personelini, distirübitörlerini, bayilerini olduğu kadar şirketinize yapılacak başvuru kalitesini de etkiler.

Etkinlik ve Organizasyonlara Nasıl Tanıtım Filmi Hazırlıyoruz?

FTA Stüdyo olarak konser, parti, fuar, seminer, sempozyum, konferans, lansman,  toplantı vb. tüm organizasyonlar için etkinlik videoları hazırlamayı çok seviyoruz.

Şirketiniz ve etkinliğinizi düzenleyen event firması ile birlikte, uyum içinde çalışıyoruz. Event’inizi film kareleri gibi özenli ve kreatif yaklaşımlar ile videoya çekiyoruz. Önemli olan organizasyonun prestijini ortaya çıkaran ve bilirliğini artırmaya yönelik referans niteliğinde kaliteli etkinlik videoları tasarlamak.

Etkinlik Videoları Çekimi Adımlarımız;

Bize etkinlik video çekimi talebinde bulunduğunuzda etkinlik hakkında bilgiler, mekan bilgileri, zaman bilgisi, katılımcı bilgileri, sahne bilgileri ışığında, en iyi sonucu alabilmek için gerekli teknik ekipmanları ve teknik ekibi seçeriz. Proje yöneticinizi ve size özel hazırlanan ekibinizi atarız. Bize göre kurumsal bir organizasyon yada bir rap konserini çeken ekipler arasında farklılıklar olmalıdır. Kılık kıyafetlerine kadar etkinliğinizin ruhunu hissedebilecek en uygun ve en profesyonel ekibimiz sizler için çalışmaya başlar.

Etkinliklerin Videoları Nasıl Çekilir?

  • Etkinlik hakkında bilgi ediniriz, mekana keşfe gider, etkinlik yetkilileri ile toplantı yaparız.
  • Mekana ve etkinliğe uygun video çekim ekibi ve ekipmanlarını yedekleri ile oluştururuz.
  • İletişimi güçlü ekip liderleri ile ekiplerimiz etkininlik günü erkenden alana gider, son kez programın üzerinden geçilir.
  • Teknik kurulumları yapar ve prova çekimler alırız.
  • Son rötüşlardan etkinlik saatinde çekimlere başlar, video görsel bankası oluşturulur.
  • Etkinlik sonrası amaca uygun olarak post prodüksiyon aşamasına geçeriz. Sizlere ses ve müzik alternatiflerini göndeririz.
  • Ses ve müziğe uygun olarak hızlı bir şekilde deadline’lara uygun olarak en etkileyici filmi, en estetik, en kreatif kurgu şekilde kurgularız.
  • Filminizi konsepte ve en filmin duygusuna en uygun şekilde color’a sokarız.
  • Ses ve müzik post prodüksiyonunu bitiririz.
  • İsteğinize bağlı olarak sosyal medya hesaplarınınızda, youtube, vimeo gibi video kanallarında seo’ya uygun metinler ile paylaşırız. Adwords  hedeflemenizi, reklam planlamanızı ve yönetimini yaparız.

Etkinliklerin Videoları ve FTA Stüdyo farkı

Bizim için etkinlik çekimi ruhu olan çekimleridir. Kurumsallığı, hareketliliği, eğlencesi, coşkusu, ciddiyeti yada bilimselliği olan çalışmalardır. Bir etkinlik taniıtım videosu, film titizliğinde ve görselliğinde olmalıdır. Kalitesi ile sizi bir sonraki organizasyona rahatça taşımalıdır. Katılımcılar, sponsorlar ve organizatörler için nitelikli bir iletişim ve tanıtım çözümü olmalıdır. FTA Stüdyo olarak profesyonel yaklaşım ile tüm bunların bilincinde, sizlere yardımcı olmak ve çözüm sunmak için varız.

TAHİNCİOĞLU HOLDİNG STEPHEN WİLTSHARE ETKİNLİĞİ

SPORTS INTERNATİONAL YAZA MERHABA PARTİSİ

KADINLARA ÖZEL İLK AKARYAKIT İSTASYONU EVA AÇILIŞ

 

DRONE ÇEKİMLERİ