); ga('send', 'pageview');

PAZARLAMA VİDEOLARI ÇEKİMİ

Pazarlama Fikirlerini Videoya Dönüştürme FTA video, hedef müşterilerinizi, videonuzun ilk anından en son saniyesine kadar videonuzda tutmak için tasarlanmış güçlü ve etkileyici videolar üreten dünya standartlarında bir video pazarlama şirketidir. Ön prodüksiyon, görüntü çekimi veya stoklar ile görüntü oluşturmaktan başlayarak, stüdyodan post prodüksiyona kadar tam bir video hizmeti sunuyoruz. Bunu …

Continue Reading

ANİMASYONLU İŞ GÜVENLİĞİ VİDEOLARI YAPIMI

Animasyon, iş güvenliğini personelinize yeni bir yolla anlatarak izleyicilerin uyumasını engeller. Kurallar anlatıyor olmanız illa sıkıcı bir şeyler yapmanızı gerektirmez. Animasyon ile kazaların nedenlerini açıklama; bireyleri canlandırma ve düşünerek harekete geçirme motivasyonu sağlıyor, kazaları azaltma ve güvenli davranışları teşvik etme konusunda size yeni bir yaklaşım sunuyor.

Continue Reading

Tanıtım Videosu Çekimi

Kurumsal tanıtım videosu çekimi ve prodüksiyonu konusunda profesyonel destek almak çok önemlidir. Çünkü kurumsal tanıtım filmi çekimi günümüzde rakipleriniz ile aranızdaki kalite, marka bilinirliği ve satış farkını belirleyen önemli bir faktördür. İ

Continue Reading

ŞİRKET DEĞERLERİ VİDEOSU YAPIMI

Şirket değerleri videosu bir şirketin şirket – çalışan ilişkisinde kalbidir. Şirket birleşmesi yada büyümesi döneminden geçiyorsanız yada çok daha büyük bir grubun proje ortağı olduysanız, yıllarca büyük bir dikkat ve özenle geliştirdiğiniz şirket kültürünüzü ve değerlerinizi korumak istiyor olabilirsiniz.

Continue Reading

MUHASEBE VİDEOSU PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Büyük beklentileri olan küçük bir firma yada KOBİ’ler için eğitim filmleri hazırlayıp, bilgilendirici eğitici muhasebe videoları çekerek bilirkişi konumunu güçlendirmek isteyen bir mali müşavir olabilirsiniz. Ya da sadece bir muhasebe uygulamanız olabilir. Muhasebe video çekimleri iş hayatınızı değiştirebilir.

Continue Reading
1
Merhaba
Sorularınız ve teklif için burdayız.
Powered by