); ga('send', 'pageview');

Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmi

Dijital platformlarda görünür olmak, ister markalaşma ister satış ve pazarlama hedefinde olun müthiş etkili bir yöntem. Animasyon tanıtım filmi bu mecralarda en kolay şekilde yer almanızı ve hedef kitleniz ile iletişim kurmanızı sağlıyor. İster 1 dakikalık ister 10 saniyelik ister filmler yapın ama Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında yada Blu TV, Puhu TV gibi internet televizyonlarında muhakkak yerinizi almalısınız. Eğer siz almazsanız emin olun rakipleriniz yer alacaktır. Firma, ürün, hizmet, fabrika, startup, web sitesi, mobil uygulama tanıtımı ve nasıl kullanıldığının anlatımı için animasyon tanıtım videolarını kullanabilirsiniz.

İstediğiniz takdirde sizi anlamaktan başlayan sürecimiz tanıtım videonuzun hazırlanıp, SEO’ya uygun şekilde paylaşılmasına kadar sürmektedir.

FTA Stüdyo Animasyon Tanıtım Filmi Örnekleri

Evet, FTA Stüdyo olarak animasyon tanıtım filmleri yaptığımız doğrudur. Aras Kargo, Ray Sigorta, Atasun Optik, HD İskender, Decathlon, Ülker, Garanti Bankası, TAV, IEFT, Karabük Demir Çelik, Sports International müşterilerimizden sadece birkaçı.

FTA,  etkili animasyon tanıtım filmi yapımı ile müşterilerine tüm iletişim çalışmalarında kullanabileceği 2D veya 3D animasyon tanıtım filmleri hazırlıyor ve gösterimlerde maksimum verim sunuyor.

Size anlayan, her alanda tecrübeli ve kendi alanında uzmanlaşmış proje yöneticileri ve metin yazarları kadromuz, firmanızdaki yetkililer ile sohbet ederek alacağı bilgileri kurumsal filmlere dönüştürmekte uzmandır.

Animasyon tanıtım videosu hazırlama aşamalarımız;

  1. Sizden gelecek teklif onayı ile birlikte sektörünüzde deneyimli proje yöneticiniz ve metin yazarlarımız sizinle ister telefon, ister WhatsApp, ister Skype, isterseniz yüz yüze sohbet eder. Gereken bilgileri alır.
  2. Size ön senaryo seçenekleriniz hazırlanır ve kurumsal dilinizden yola çıkılarak yönetmen ve motion graphics artistlerimiz ile birlikte görüntü diliniz belirlenir, onayınıza sunulur.
  3. Onayınız ile birlikte proje yöneticiniz senaryoyu motion graphic artistlerin kreatif çalışmasına bırakır.
  4. Animasyonlar ile birleştirilmesi gerektiği takdirde, Türkiye’nin en iyi stüdyolarından biri olan FTA Stüdyo’da veya dış mekanlarda gerçek görüntüler görüntü yönetmenlerimiz tarafından çekilir.
  5. Daha önce belirlenen kurumsal görüntü dilinize uygun olarak Motion graphic artistimiz tanıtımı yapılacak ürüne ya da firmaya grafik tasarımları ve imajları oluşturur.
  6. Müzik seçenekleriniz ve varsa seslendirme için seçenekleriniz size gönderilir ve onayınız alınır.
  7. Son aşamada motion graphic artist, müzik ve seslendirmeye uygun olarak tüm grafik ve görüntüleri birleştirir. Prova animasyon tanıtım filminiz ortaya çıkar ve onayınıza sunulur.
  8. Onayınız ile birlikte filminiz post prodüksiyonda color işlemi ile son haline getirilir ve size teslim edilir. Tüm bu süreç boyunca siz sadece 1 kişi ile yani proje yöneticiniz ile muhatap olursunuz. Önemli olan kolay, hızlı ve sizi yormayacak, ekstra bir yük oluşturmayacak şekilde yürüyen bir süreç ile animasyon tanıtım filminize kavuşmanızdır.
  9. İsteğiniz dahilinde SEO’ya uygun bir şekilde çalışmalarınız dijital ortamda paylaşılır. Animasyon tanıtım filmleri 360 derece uyarlayarak kampanyanızın ses getirmesine yardımcı oluyor.

FTA Stüdyo ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel animasyon tanıtım filmleri hazırlatabilirsiniz.

Animasyon tanıtım filmi hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için;

0212 355 61 99 / info@ftastudyo.com

2 Replies to “Animasyon Tanıtım Filmi”

Comments are closed.

1
Merhaba
Sorularınız ve teklif için burdayız.
Powered by